top of page

Acerca de

Moc Twojego-2.png

Twój Głos Wyraża Ciebie.
Odkryj spójne z wizerunkiem, pełne brzmienie swojego głosu na Warsztatach MOC TWOJEGO GŁOSU.

Głosem wyrażamy nasze uczucia i potrzeby. Od jego natężenia,  brzmienia, wyrazistości i sposobu mówienia zależy, jak zostaniemy odebrani przez innych - zarówno w relacjach zawodowych jak i prywatnych. Każdy głos można poprawić! Na warsztatach pokażę Ci jak brzmi najlepsza wersja Ciebie i jak Twój głos może Cię wspierać w Twoim życiu. 

Jestem wokalistką. Podczas odkrywania potencjału mojego głosu w szkole muzycznej, na warsztatach wokalnych i koncertach oraz w pracy jako lektorka, odkryłam też samą siebie. By skutecznie dzielić się wiedzą i praktyką wokalną z moimi uczniami, rozpoczynając u samego Źródła, jednocześnie zostałam Psychologiem, Coachem i Mentorem. Dzięki ścieżce Rozwoju Duchowego którą podążam od kilku lat, poprzez  różnorodne techniki oddechowe, pracę z wewnętrznym dzieckiem, praktykę medytacji i wiele innych, znalazłam odpowiedzi na to, jak odkryć pełen potencjał i możliwości własnego głosu. Stworzyłam autorską metodę kształcenia głosu, która rozwibrowuje całe ciało  i którą  skutecznie od lat dzielę się z moimi uczniami podczas  warsztatów oraz coachingów indywidualnych. Na warsztatach odnajdziesz najlepszą wersję siebie i swojego głosu, dowiesz się jak naprawdę brzmisz i odzyskasz motywacje do wyrażania siebie tak, by inni naprawdę Cię usłyszeli.

Dobrze wiem co trzeba zrobić, by z grzecznej dziewczynki która boi się ludziom powiedzieć co myśli i czuje stać się kobietą, która mówi wprost czego chce i sięga po to, czego pragnie. Z radością przeprowadzę Cię przez ten proces, podczas prowadzonych przeze mnie warsztatów i indywidualnych procesów coachingowych.

Te warsztaty są dla Ciebie jeśli;

  • Zdarza się, że Twój głos w mowie lub śpiewie odmawia Ci posłuszeństwa? Oddech się spłyca, gardło zaciska, wokal drży lub traci na sile?

  • Zwracają Ci uwagę, że brzmienie Twojego głosu nie jest adekwatne do Twojego wizerunku, płci lub osobowości? 

  • Brzmisz na osobę znacznie młodszą, bywasz źle odbierany lub masz wrażenie, że ludzie nie traktują poważnie tego, co mówisz? 

  • W trakcie publicznej prezentacji lub występu pojawia się lęk lub objawy somatyczne, które znacznie obniżają jakość Twoich wystąpień? 

  • Kochasz śpiewać i przemawiać, ale paraliżuje Cię trema, która uniemożliwia Ci pokazanie swoich możliwości? 

  • Nie potrafisz zaprezentować się innym tak dobrze, jak jesteś do tego przygotowany "w domu"?

  • Chcesz pokazać swoją twórczość innym, ale cały czas coś Cię powstrzymuje?

  • Wciąż brakuje Ci odwagi, by pokazać innym, jak śpiewasz lub co masz wartościowego do powiedzenia?

  • Nie potrafisz postawić swoich granic tzn. powiedzieć co Ci nie odpowiada, czego potrzebujesz, co czujesz?

  • Masz do powiedzenia komuś coś ważnego, czego od jakiegoś czasu nie potrafisz powiedzieć?


Z doświadczenia wiem, że każdy głos można rozwijać poprawiając jego brzmienie i jakość, jednak źródło głosu nie jest tylko w krtani. On rodzi się w naszym sercu i umyśle - rozbrzmiewa w całym naszym ciele. Zawsze są też powody tego, że nie znajdujemy odpowiedniej mocy, by wyrażać i spełniać siebie. Podczas warsztatów MOC TWOJEGO GŁOSU dowiesz się jakie są sposoby na odkrycie potencjału własnego głosu i poprzez przebudowanie niewspierających przekonań, odzyskasz własną siłę głosu, jego moc i autentyczność. Poprzez poprawę brzmienia głosu, artykulacji, wyregulowanie oddechu, tempa i głośności mówienia uczestnicy warsztatów nawiązują lepszą relację ze słuchaczami, utrzymują ich uwagę, panują nad stresem i tremą.  Dzięki warsztatom z kształcenia mowy, głos którego używamy staje się pełny i naturalnie brzmiący, korzystnie wpływając na wizerunek - wyraża myśli, przekazuje wiedzę i pomysły tak, by treść w pełni dotarła do słuchacza.

Dzięki uczestnictwu w grupowych warsztatach MOC TWOJEGO GŁOSU;
- Nauczysz się oddychać przeponą i wykorzystywać swoje optymalne brzmienie głosu w sytuacjach osobistych i zawodowych.
- Zwiększysz umiejętność skutecznego wyrażania siebie i własnych potrzeb - stawianie granic - asertywność.
- Odzyskasz spójność wizerunku, mowa ciała, brzmienie głosu, autoprezentacja.
- Zyskasz umiejętność redukowania stresu i optymalnego zarządzania emocjami (trema itp).
- Podniesiesz jakość kompetencji negocjacyjnych oraz wystąpień na zebraniach zespołowych, konferencjach telefonicznych i online, webinarach, prezentacjach itp.
- Dowiesz się jak w pełni wykorzystywać potencjał mowy ciała i głosu w sposób świadomy, tak by wypadać efektywnie i w pełni profesjonalnie.
- Zwiększysz pewność siebie i motywacje do rozwoju, wierząc w skuteczność swoich działań i zaczynając wykorzystywać w pełni swoje możliwości.

o warsztatach -
8 x 2 h warsztatów online raz w tygodniu
godz 19-21 (wtorek)    pierwsze spotkanie 18.10.22 

Koszt - 800 zł     możliwość płatności w ratach - 2  x  500 zł

Uczestnicy warsztatów otrzymają materiały pdf zawierające ćwiczenia i prace do wykonania na następny tydzień.
Warsztaty odbywają się na platformie Zoom - link do spotkania otrzymasz w mailu przed warsztatami.

jak zapisać się na warsztaty? 
-wyślij wiadomość na mail info@wokalistyka.pl lub sms na nr 607348371, w odpowiedzi otrzymasz wiadomość z dalszymi szczegółami :).

dla kogo są warsztaty? 
-warsztaty są dla osób chcących poznać lepiej siebie poprzez rozwinięcie potencjału własnego głosu. 

Zapraszam Cię serdecznie na grupowe warsztaty online - MOC TWOJEGO GŁOSU.
Niech Cię usłyszą!

Do zobaczenia na warsztatach, 
Kinga Miśkiewicz

bottom of page